Ufuktepe Pimapen Tamiri

Ufuktepe’de pimapen kapı ve pencere hizmeti sunan iş yerimiz, özellikle tamir konularında harika bir hizmet sunar. Kullanıcıların memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Tüm pimapen tamiri işlerinde kullandığımız malzemeler birinci sınıf yedek malzemelerdir. Bu sayede pimapen sistemler oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü hale gelmektedir.

Ufuktepe Pimapen Tamiri Servisi
Ufuktepe Pimapen Tamiri Servisi

Ufuktepe pimapen servisimiz hem montaj konusunda hem de kilit değişimi, kırık pimapen tamiri konusunda uzman destek sunar. Teknik ekibimiz ile tüm Ufuktepe mahallesinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca yapmış olduğumuz tüm tamir işlerinde de garanti sunmaktayız.

Ufuktepe Pimapen Tamiri Fiyatları Ne Kadar ?

Pimapen Açılmama330-530 TL arası
Pimapen fitil conta değişimi230- 430 TL arası
Pimapen pencere kol değişimi410-710 TL arası
Pimapen kilit tamiri fiyatı410-520 TLarası
Ufuktepe Pimapen Tamiri Fiyatları

Ufuktepe’de uzman bir ekipten oluşan pimapen servisi arıyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz. Ekiplerimiz aynı gün içerisinde adresinize gelmekte ve pimapen sistemini inceleyerek arıza konusunda hem sizleri bilgilendirmekte hem de en uygun fiyatı teklif ederek memnuniyet sağlamaktadır.

Ufuktepe’de bugüne kadar yüzlerce konumda pimapen tamiri işleri yapmış bir firma olarak her konuda garantili işler yapıyoruz.

Ufuktepe Pimapen Kapı Pencere Tamiri Kaç Saat Sürer?

Tamir yapılacak kapı ve penceredeki arızanın boyutuna göre bu süre değişmektedir. Fakat ortalama bir pimapen tamirinin 45 dakika sürdüğünü söylemek isteriz. Kırık pimapen kapı ve pencerelerde bu süre 3 saate kadar çıkabilmektedir. Büyük onarım gerektiren kapı ve pencere sistemleriniz için servisimizden net süre bilgisi almayı unutmayınız.