Gölbaşı Pimapen Tamiri

Pimapen kapı ve pencere gibi tamir işlerinde Gölbaşı pimapen kapı ve pencere servisimiz en iyi hizmet garantisi sunar. Alanında tecrübeli tamir ekibi ile Gölbaşı ilçesinde bugüne kadar 300 den fazla ev ve iş yerinin pimapen pencere tamir işini sütlendik ve hepsinde müşteri memnuniyeti elde ettik. Sizlerde alanında uzmanlaşmış bir firmaya pencere tamiri gibi işler yaptırmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm pimapen tamiri işlerimizde müşteri ve fiyat memnuniyeti sağlanmaktadır.

Gölbaşı Pimapen Kapı ve Pencere Tamiri Fiyatları

Pimapen Tamiri ÇeşitiTamir Fiyatı
Pimapen pencere açılmıyor veya kapanmıyorsa320-550 TL arası
Pimapen pencere ve kapı fitil değişimi200- 450 TL arası
Pimapen Kapı Pencere Kol Tamiri400-800 TL arası
Gölbaşı Pimapen Kapı ve Pencere Tamiri Fiyatları 2023

Pimapen Pencere Açılmıyorsa Ne Yapılmalı?

Pimapen pencerenin açılmadığı durumlarda kulp ve pencere mekanizması kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda pencere mekanizması sıkışmakta ve açılmayı engellemektedir. Bu gibi problemlerde kullanıcılar pencere kulpunu zorlarken kırabilmektedir. Bu durum ise masrafın çok daha büyümesine sebep olmaktadır. Günümüzde pimapen pencere kulpu minimum 350 liradan başlamaktadır ve buda yapılacak tamir fiyatının üzerine eklenmektedir.

gölbaşı pimapen tamiri servisi fiyatları

Bu gibi durumlarda hemen Gölbaşı pimapen tamiri servisimizi aramalı ve tamir için gerekli detayları görüşmelisiniz. Firmamız en uygun fiyatlara iş yaparken yapılan tamir işinin de çok uzun yıllar kullanılmasını amaçlar. 5 yıl önce tamir ettiğimiz pimapen kapı ve pencere sistemleri hala ilk günkü gibi çalışmaktadır.

Gölbaşı Pimapen Tamiri Kaç Saat Sürer?

Pimapen tamiri işi 30 – 90 dakika arasında sürer. Genellikle çok daha erken bittiği de olur. Pimapen sistemindeki arızanın boyutuna göre bu süre azalır veya artar. İşinde uzman olan bir servis hem kısa sürede hem de dayanıklı olacak şekilde tamir işini tamamlar. Bu gibi arızalarda kullanıcılar her zaman uzman servisler ile iletişime geçmelidir. Yapılan tamir işine garanti veren bir servisiz ve yaptığımız tamir işleri çok uzun yıllar kullanılmaktadır.