Hasköy Pimapen Tamiri

En uygun fiyatlar ile Hasköy mahallesinde pimapen tamiri işlerini yapan servisimiz, 25 yıllık tecrübesi ile tüm arızaları garantili bir şekilde onarmaktadır. Hasköy mahallesinde bugüne kadar 100den fazla ev ve iş yerlerine özel pimapen tamiri ve montaj hizmeti verdik. Tüm işlerimizde müşteri memnuniyeti sunmaya özen gösteren ekiplerimiz ile gün içerisinde tamir işlerini yapıp teslim etmekteyiz.

Hasköy Pimapen Kapı Pencere Tamiri

Hasköy kapı pencere tamiri ustalarımız ile kilit değişimi, menteşe tamiri, kapı kolu tamiri gibi tüm işleri eksiksiz yapmaktayız. Açılmayan pimapen kapı ve pencerelere sahipseniz bunların yağlama işlemini, menteşe ayarlarını ve kapı kolu değişimlerini itina ile yapmaktayız.

Hasköy Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları

Aşağıda birkaç tamir çeşidinin fiyat bilgileri yer almaktadır. Bu fiyatların sistemden siteme göre değişeceğini de hatırlatalım. En net fiyat bilgisini pimapen keşfi sırasında iletmekteyiz

  • Pimapen kilit değişimi : 430-530 TL
  • Pimapen Hava su girmesi tamiri: 250- 450 TL
  • Pimapen Kapı ve Kol Tamiri: 450-750 TL
  • Pimapen fitil değişimi: 250- 400 TL

Hasköy Pimapen Tamiri Ne Kadar Sürer?

Hasköy’de yapacağımız pimapen tamiri işinin süresi maksimum 3 saat sürmektedir. Kırık pimapen tamirleri genellikle uzun sürerken kilit değişimi, menteşe değişimi gibi işler 1 saat kadar sürmektedir. Uzman ekibimizden iş başlangıcından önce süre hakkında net bilgi alabilirsiniz.